چتربازحرفه ای

سلام برهمگی

 دوستان، هیچ کس منکر نیست که ممکن است دونفری باچت ازدواج کنند و راضی هم باشند همان گونه که نمونه هایی از آن را ممکن است دیده باشید. اما دوستان فراموش نکنیم که با یک گل بهار نمیشه.

اجازه دهید از تجارب مشاوره ای خودم براتون بگم :

چت در تحریف فضای ذهن کولاک می کند وقدرت خیال در چت عجیب فعال می شود و ضمیر ناخودآگاه به دنبال ایده آلی می گردد که باید باشد نه آنچه هست.

شک نداریم که فردی که دنبال همسر است ونیاز روانی و ...دارد از نظر هیجانی دچارالتهابات و جذر ومد هایی است واین امر باعث تحریف شناخت و واقع نگری می شود .رسومات عرفی واجتماعی و علم مشاوره خانواده وازدواج با ناظر و مشاور قرار دادن والدین وافراد مجرب سبب می شوند تا کبوتر با کبوتر وباز با باز همسفر شوند.

ازجهت دیگر ،در غیرتی بودن "اغلب مرد ان "و حساس بودن "تمام زنان" به روابط شوهر با زنان و دختران دیگر شکی وجود ندارد تجارب نشان می دهد که مرد همیشه نگران همسرش است که نکند او در غیاب شوهر باکسی دوست شود همان گونه که درغیاب (اغلب) والدینش با من دوست شد وزن نیز نمونه این نگرانی وبد بینی را به همسر دارد و اینجاست که جنگ خاموش زن و شوهر در قالب محدود کردن ،غرولند کردن،کنترل وچک کردن،بدبینی مرضی وناهنجار شروع می شود( و...).

این جدای نپذیرفتن ها و نگرانی ها وبدبینی های والدین دختر وپسر است .بسیاری از مادران که خود عروس شان را پس از آزمون های حرفه وپیچ در پیچ انتخاب می کنند در مسیر زندگی با عروس شان در روابط دچار مشکلات زیادی می شوند چه برسد به گزینش های غیابی ومبهم .رگ پسرم را زدند،دختره خودشو غالب وتحمیل کرد ،و...مقدمه کوتاه ازاین داستان بلند است.

اگربه چتربازی بگویند بپر ،ولی احتمال 3درصد داردکه چترت باز نشود ،در شرایط طبیعی چه می کند؟؟؟پس بهتر است ره چنان رویم که رهروان رفتند.

البته منکر ارتباطات و فوائد آن نیستیم بله وقتی خواستگاری رسمی وعرفی شروع شد هیچ اشکالی ندارد از  چت (نوشتاری،صوتی و دیداری )برای تکمیل شناخت وبررسی های خود کمک بگیریم.وانصافا ابزارپرکاری خواهد بودبرای ازدواجی شیرین وتبدیل «ماه عسل» به «عمر عسل» .

/ 1 نظر / 3 بازدید
mitra

سلام وبلاگ قشنگي داري خوشحال ميشم نظرتو در مورد وبمم بدي