نرم افزار اندروید کتاب احکام شهوت جنسی

سخن ما

مقدمه

پیامبر(صلی الله علیه و اله) فرمود: « سه چیز است که از آنها بر امتم بعد از خودم می ترسم، گمراهی بعد از آگاهی و آزمایش های گمراه کننده، و شهوت شکم و شهوت جنسیخدا در قرآن می‌فرماید: «با شخصیت ترین و با کرامت ترین شما باتقواترین و خویشتندارترین شما است.» و امیر مؤمنان علی (علیه السلام) می فرماید شخصیت و کرامت انسانی را آنارشیزیم وهرج و مرج شهوت منهدم می‌کند؛ « تقوا و پرهیزکاری را چیزی جز غلبه شهوت از بین نمی برد


هیوندای زندگی
با توجه به این مقدمه کوتاه، لازم است با قوانین و احکام شهوت بیشتر آشنا شویم. اگر سازنده یک خودرو مانند هیوندا بگوید «نباید» به جای بنزین آب در ماشین بریزید. «باید» بنزین بریزید و «بهتر است» بنزین سوپر بریزید. رعایت این باید نباید ...به نفع ما است و عمر ماشین را بالا می‌برد و سودش به جیب ما می‌رود اگر چه ممکن است هزینه هم داشته باشد. خداوند خالق ما است و هیچ کس به اندازه او خواهان خوشبختی و سلامت جسم و روان ما نیست.


سود دینداری
اگر خداوند رحمان در زمینه «مدیریت شهوت» دستوراتی به عنوان احکام (باید و نبایدها و مکروهات و مستحبات) داده سودش به ما بر می‌گردد. مثلا عمر افراد متدین طولانی تر و آرامششان بیشتر است. افراد دیندار به جای روابط نامشروع همان لذت را از روابط شرعی به دست می آورند و آخرت که باقی است را خراب نمی‌ کنند. حضرت علی فرمود: «اگر کسى چشمش به زن بیگانه‌اى افتد که از او خوشش آید با همسر خود بیامیزد چرا که آن زن بیگانه[ از نظر لذت‌بخشی] «همانند» همسرش است و شیطان را بر قلب خود مسلط نسازد. اگر زن ندارد دو رکعت نماز بگزارد و حمد خدا را بسیار بگوید و بر محمد و آل محمد صلوات بفرستد، سپس از فضل خدا همسری طلب کند و البته خدا به چیزی می‌دهد که از حرام بى‌نیازش گرداند.»


هووهای دیجیتالی
خانمی می‌گفت ابتدا فکر می کردم مذهب مخالف لذت ما است، ولی فهمیدم که لذت‌های آنی حیوانی بلای خوشبختی خانواده است. برای سورپرایز کردن شوهرم النگوی خودم را فروختم و برایش ماهواره خریده ام. الان او معتاد به دیدن فیلم‌های مبتذل و «هووهای دیجیتالی» شده است و به من اهمیت نمی‌دهد. الان حاضرم بقیه طلاهایم را بفروشم و این اعتیاد لعنتی را که مثل بختک بر زندگی ما سایه انداخته است از منزلمان بیرون کنم، ولی با همه تلاش هایم هنوز موفق نشده ام.


محدودیت‌ها مانند...
واجبات و محرمات و محدودیت‌های الهی در زمینه شهوات مانند نرده ها و سرعت‌گیرها و قوانین راهنمایی و رانندگی در جاده هراز است تا با توجه به آنها و عنایت به علائم و نشانه ها از سفر لذت ببریم و با تصادف یا سقوط در دره، هلاک نشویم و یا زندگی را به کام خود و دیگری و اطرافیان تلخ نکنیم. متأسفانه با رعایت نکردن قوانین شرعی مربوط شهوت جنسی، اختلالات و انحرافات جنسی مانند قارچ از جامعه انسانی سبز می‌شوند:
تجاوز به عنف، اخاذی، طلاق فیزیکی و عاطفی با توجه به «هووهای دیجیتالی» و به حاشیه راندن همسر، بلوغ زود رس، اعتیاد به خودارضایی، هرزه‌گویی تلفنی و اینترنتی، اعتیاد جنسی زن(نیمفومانیا)، اعتیاد جنسی مرد( دون ژوآنیسم)، اعتیاد به پونوگرافی و سکس، خیانت همسران، بارداری دختران، سقط جنین، روسپیگری واقعی و اینترنتی، سوء استفاده از دختران و... .

** برای مشاوره احکام به بخش مشاوره احکام همین نرم افزار یا «سایت انوار طاها» رجوع کنید.

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

نوع فایل: apk ahkam(n3).apk  , 2.20 مگابایت
/ 0 نظر / 91 بازدید