ازدواج موقت و امکانات فضا نوردی

می گویند: موقعی که حوزه نجف رونق داشت یک طلبه ای رفته بود آنجا وقتی به ایران برگشت گفت این طوری که می گویند حوزه نجف قوی هم نیست
من با همه علمای نجف بحث کردم و همه را شکست دادم.
گفتند: مگه میشه؟! چه طوری؟
گفت: هر چه انها گفتند من گفتم: نه این طور نیست
  برخی هم در مناظره من را شکست می دهند و در برابر استدلالات محکم نیاز جامعه به ازدواج موقت در برابر این همه گناهان جنسی می گویند نه نیازی نیست. آفرین شما هم مثل آن طلبه در مناظره من را شکست دادیدها بنده تسلیمم البته من فعلا زیر بیرق افرادی که واقعا در دوران امر بین ازدواج موقت و زنا جانب اولی را می گیرند  سینه می زنم. این افراد می گویند قربون شکل ماه تون برم شما که همه راه ها را بستید یک روزنه ای، ویندوزی ( پنجره ای) نشان دهید لااقل.
خداوند بابا آدم و ننه حوا را از یک درخت منع کرد ولی جایگزینی توپ معرفی کرد (و آسیب شناسی کرد که اگر از میوه آن درخت بخورید چه ضررهایی دارد)
در فیلم مارمولک آقای فضلی می گفت روابط دختر و پسر در فضا که جاذبه وجود ندارد اشکال دارد نه در زمین که جاذبه هست. مارمولک گفت. شما در قدیم تمام کمال در جوانی حال و حولتونو کردید خب، حالا تکلیف ما جوانانی که امکانات فضانوردی نداریم  چه می شود؟!

بله تکلیف کسانی که شرایط ازدواج را ندارند و ده سال است بالغ شده اند و زیر فشار شدید جنسی و محرکات اجتماعی( زنان عشوه و جلوه گر و فیلم و عکس و موسیقی مبتذل و اختلاط نامحرم) هستند و  امکانات فضا نوردی ندارند نمی خواهند روی زمین گناه هم نکنند و هر روز با دختری نباشند چیست؟ ازدواج موقت یا انواع گناهان جنسی؟!!
داستان جوانان متدین کلی توفیر دارد با داستان افرادی که  هر روز با دختری دوست می شوند ولی همین ها ازدواج موقت مرد مجردی را که از زور شهوت ممکن است به گناه بیفتد با زن بیوه (براساس تعهدات و شرایط) را حرام اندر حرام می دانند.

یارو گفته بود

کسی که ازدواج موقت را تجویز کرده حاضر است خواهر یا دختر خودش با دیگری باشد؟!!
حق دارند
چون اولا من هم می گویم نه واقعا حاضر نیست این کار را بکند چون اساسا خدا ازدواج موقت را تجویز کرده و خدای بی پدر و مادر، زن و بچه و مامان و خواهر ندارد.
ثانیا اینا از خداوند هم غیرتی تر هستند در این مسأله ( البته بماند که غیرتشان دیگه در روابط نامشروع که مثل علف هرز در جامعه رشد می کند ته می کشد)

/ 2 نظر / 30 بازدید
احسان

سلام - بنده مخالف نیستم بلکه هم موافقم هم معتقدم یکی از رااههای امر به معروف(یعنی در کنار دیگر کارها -حفظ حجاب و ...) رواج صحیح ازدواج موقت با رعایت شرایطش هم نیک است ونیکی ساز.[رویا]

حسین

کاش این قدر این حکم خدا تقبیح نمیشد تا تکلیف مشخص باشه.امام زمان خودت ظهور کن تا از این سردرگرمی خارج شیم.